• gökdelen

  14.
  Gökdelen dediğimiz binalar hızla yükseliyor fakat medeniyetler ve insanlık bir bir yerin dibini boyluyor. ters orantılı işliyor süreç. neye yarar ofisleri fezaya değen şirketler olsa, kripton gibi tükenecek dünya nasıl olsa. Göğe bakmayı yanlış anlamış insan evladı. Aşağıda ezilenleri, pisliğe bulanan güzellikleri, masum canlıların çaresizliğini görmezden gelmeyin...
  8 ... serenity painted death
 • tarık akan

  411.
  adam gibi duruş ve adam gibi oynayış. böyle olunca asla ölmüyorsun. ölen sadece vücut. çürüsen de ölümsüzsün. göt yalayıcı meşhur şaklabanlara ders olsun. Onurunu para uğruna satmayan insanlara saygı sonsuz.
  14 -2 ... serenity painted death
 • bebek kokusu

  235.
  Tarifi veriyorum.

  Az biraz kusmuk, bir tutam pudra, bolca idrar ve kaka dolu bebek bezi ile mide bulandırmayan ter ve kendilerine has ten kokusu. Yoğun bir süt kokusu da eklenince eşittir bebek kokusu.

  evet güzel. Mistir.
  12 -2 ... serenity painted death
 • imkanı olduğu halde karısını aldatmayan kişi

  58.
  Büyük bir erdem değil. Olması gereken zaten. seviyor. sen aşk de ya da buna. aşk ama şu ergen sıçmığı aşkitom durumları değil. adam gerçekten seviyorsa aldatmaz. sikinin keyfine ilişki peşinde değil işte. saf ve temiz duygular. bulunmuyor bu hisler artık. kıymetli herif. Kadınlar için de aynı şey keza. ama bazıları da var ki aldatılma beklentisinde sanırım. kaşınır, kaşır, heyecandan nemalanır. siktirmeyin sikik ilişkilerinizi. seven adam buldunuz mu da boğmayıverin. boğma rakı ile güzel sofralar kuracağınız günler geçirin. Bir olmaya bakın. Asıl güzellik orada.
  13 -2 ... serenity painted death
 • esnek çalışma saatleri

  49.
  esnek çalışma saati. adı üstünde esnek ol diyor. akrobatik durumlar söz konusu. Küsküleyecek sizi patron. kucak da var tabi. her türlü sikilen çalışan. o saatler de akşam vakti haliyle. Mevzu için daha müsait. mesai mi? bok alırsın.
  11 ... serenity painted death
 • kek yapmak

  51.
  Biri kek mi dedi!?

  Yapma kısmında efsane sayılmam ama yeme olayında rakipsizim. Yemek de değil, aşk yaşıyorum kendileriyle. Derin bir Tutku, Gönül bağı. Kokusu, adı, tadı, hatıralardaki unutulmasın istenilen başroldeki anları...

  Büyük kek imparatorluğunu kuracağız vesselam!!!
  12 -1 ... serenity painted death
 • dila

  12.
  Dünyadaki en güzel kadın ismi. Gönülden dile gelip bir meltem esintisi gibi insanın gönlüne dokunmakla kalmıyor, kulaklara iliştiği andan itibaren de çaresiz bir ceylan misali teslim olmuş tüm Gönüllerin tahtını çalıyor. Tam bir gönülçelen. Doğmamış kızımın ismi. Annesi izin verirse. Âmin.
  18 -2 ... serenity painted death
 • sevgilisine papatyadan taç yapan erkek

  9.
  papatyaya yazık. sikindirik bir aşk uğruna kirleniyor. fırlatılıp atılacak. hatun kısmı sıkıldı mı ne papatyadan taçları gözü görür, ne şiirleri ne de delinen kaya parçalarını. göz başka yerdeyse aptal aşığın vay haline. yok yere kıymayın çiçeklere. Gönlünüz kıyma olmuşsa geçmiş olsun. Sıradakine hazırlanın.
  8 ... serenity painted death
 • sözlük yazarlarının el yazıları

  145.
  Dua edin ki eklemiyorum. Önce gözleriniz bozulur akabinde de telefonlarınızı fırlatıp yahut bilgisayar ekranlarınızı kırarak sizi büyük bir masrafa sokardım. Neyse ki kalbim temiz. iyi niyetliyim.

  Return Of the jedit: bazılarınızın yazısı çok güzel. Kıskandım!..
  16 -2 ... serenity painted death
 • erkeklerin sakalının turuncu çıkması

  44.
  Zibilyon tane siyah sakalın arasında devrimci gerillalar ve rebellion savaşçıları gibi oraya buraya saklanmış kızıl güzellikler mevcut bende de. Her birini tek tek seviyorum. Hepsi benim kıymetlim. Lakin iki tane çene ucunda beyaz yok mu, adeta imparatorluk döneminde ustalıkla gizlenen obi-wan ve yoda mübarekler. Kendilerini çok iyi gizliyorlar. Onlara ayrı bir hastayım.
  16 ... serenity painted death
 • barış manço

  1454.
  Vefatının üzerinden 77 sene de geçse unutulmayacak. Çocuk ruhlu, biraz muzur, modern ozan, naif ve bilge, komple sanatçı, kalbi suretine yansımış güzel ruhlu, acaleyle konuştuğu gibi erkenden göçüp gitmiş tatlı ve tuhaf adam. insanlığa çokça dersler veren, insanlığın atası çocukları önemseyen ve onları iyilikle, doğrulukla eğitmeye gönlünü vermiş güzel insan. Cumhuriyetin 100. Yılında cumhurun reisi olabilme hayali keşke gerçekleşebilseydi...
  16 -1 ... serenity painted death
 • cübbeli ahmet hoca

  2980.
  sakallarının arasında uçaksavar silah taşıyor. o derece(?) vatan sevdalısı... cemaati devlette kadrolaşıp palazlanınca o silah ne olur bilinmez. ona da indiana'da bir malikhane kurulabilir. Belki yanmayan kefenleriyle Amerika'da yılın süper kahramanı bile olur. Marvel'dan alacağı telif ücretleri bile yedi ceddine yeter. Şarlatan severler bu fırsatı kaçırmaz.
  15 -2 ... serenity painted death
 • ilk öpüşme

  553.
  ilkokul ikinci sınıf.... Okulun önündeki oyun parkının girişindeki demir kapı...

  Öğretmenin güzeller güzeli kızı ile yapılan asla unutulmaz....

  "ya bak şimdi böyle filmlerdeki gibi dudakları birleştirelim mi?"

  "Öpüşecez miiii?"

  "Evet!"

  "oluuuuuur..."

  "Gözleri de kapatcaz!"

  "Tamam..."

  "muahh..."

  "iğğyyy..."

  "ööööğğ çok anlamsızmış!"

  "bence de."

  "Eee?"

  "Şimdi biz aşık mı olduk???"

  "Bilmiyorum, benim sadece çişim geldi..."

  nasıl da masum ve güzeldir o ilk öpüşme.
  53 -9 ... serenity painted death
 • parfüm

  120.
  her parfüm her tene gitmiyor. bunu iyi bilmeli ve ona göre seçmeli. özellikle kadınlar parfüm sıkacağım, güzel kokup çekici olacağım diye düşünürken leş gibi kokuyor. yarım kilo parfümü üstüne boca etmek nedir arkadaşım? mide bulandırmayın. terli ciltlerinize de sıkmayın. Evvela başınızı kıçınızı iyi yıkayın.
  11 -3 ... serenity painted death
 • moth into flame

  25.
  kadayıf işinden sıkılıp eski günlere dönmek isteyen 50'lik rakı şişesi karizmasındaki paralı fakat heyecanları bulutlara dayalı amcaların enstrümanlarını dövdükleri parça. sevmesini de dövmesini bildikleri gibi iyi becerdikleri aşikar. kadayıflar ağdalı mı orası umurunuzda olmaz ama şu şarkı konserlerde bize baya gaz verir. daha ne yapacaklardı, ağdayı eline mi versinler? Helal olsun deyip bu onurlu dönüşün Şerefine bir şişe yarım yağlı sütü mideye indirmek gerek.
  5 ... serenity painted death
 • sözlük yazarlarının zaafları

  477.
  (bkz: kek)

  kek diye bir gerçek var iken nafiledir zaaflardan söz etmek.
  7 ... serenity painted death
 • regl sancısı abartılmış bir balondur

  61.
  sikine balon sok, şişir. bakalım nasıl bir sıkıntı? abartma tabi. patlıyormuş gibi hissedebilirsin. Acıyabilir. belki kan da akar. altı üstü balon. Bir de rutine bağla şu işi... Anlayamayız tabi. taşaklara tekme yiyince onların da bunu anlayamayacağı gibi. Kimininki kaya kadar sert olabilir. Yanisi duygular gibi acıların da şiddeti kişiye göre değişir, değil mi? Balonu söndür şimdi.
  11 -1 ... serenity painted death
 • sözlük yazarlarının çizimleri

  799.
  sözlük yazarlarının çizimleri

  And all you touch and all you see
  is all your life will ever be...
  8 -2 ... serenity painted death
 • sözlük yazarlarının yaşları

  1093.
  Yolun yarısına yakın, birkaç adım diyorlar lakin ne zaman yola çıktık, bu yol nerede sonlanacak, muallak... ihtiyar-genç, çocuk-adam olacak yaşlardaymışız; istemesek de bir kez daha hatırladık.
  11 ... serenity painted death
 • en zarif kız ismi

  8.
  Dila olabilir. Olmayabilir de. Yine de güzel. Kimseyi ilgilendirmese de. Selam olsun tanımadığım dilalara!
  12 -1 ... serenity painted death
 • yeni şeyler getiriyorum
  Takip Edilenler
  serenity painted death kimseyi takip etmiyor.