• kelimelik

  496.
  Mesela kullanıcı adınız yabancı bir parçanın adı olsun ve içinde kadın ismi yahut çağrışım yapacak bir kelime bulunsun. Örneğin face of melinda ya da leila au pays du carrousel gibi. Oyun açıldığı zaman alacağınız cevaplar aynen şunlara benziyor:

  "Kız mısın?????"

  "Oooo fıstık gelsene"

  "Selam melinda Türk değil misin?"

  "Melinda bebeğim tanışalım mı?"

  "Yavrum ne güzel isim o"

  "leylaaaaaa mrb ben mahmut"

  "Canım nasılsın?"

  "Bebeğim nereden? Ben Ankara'dan Mustafa"

  "Senin memelerini yerim leyla"(!!!!???)

  "Çıtır kız bakire misin??" (Kesin pedofili)

  "Pist tanışalım. Seksi misin?" (Niyet apaçık, dürüstüm diyor)

  Gibi gibi... isim ne diye soranlara da susacağını düşünerek hamdullah diye cevap verirseniz anında kapatıp gidenlerle dolu. Hayırdır ne iş diye sorduğunuzda da ben erkeklerle oynamam, prensibim değil cevabını alırsınız. Prensibini siksinler senin, Denyonun biriyim desene. Oyun esnasında sohbete yazılanları sallamayınca trip atanlar da cabası. Sikindirik bir oyunu bile ne amaçla kullanıyorsunuz. Andaval kekolar... Bir de sürekli yenilince tekrar tekrar oyun isteği gönderen, en sonunda yenilgilere hazmedemeyip küfürleri sıralayanlar var ki onlara ne desek boş. Oyun bu efendi, dert ettiğin şeye bak! Ya sohbeti kapatın ya da oyunu komple silin. Kafa ütülemeye başlıyor zira. Zaten bağımlılık yapıp şarjın validesine selam yollayan oyunlardan biri. Anca Arada bir oynarsanız keyifli.
  13 -1 ... serenity painted death
 • robert de niro

  163.
  Geçtiğimiz senelerde şöyle bir şey demişti:

  "Kuduz bir köpek tarafından ısırıldığınız zaman kimi suçlarsınız? Köpeği mi, sahibini mi? Kuşkusuz sahibini. Bu yüzden bütün suç Amerika’'da. israil gibi bir ülkeyi desteklediği için.”"

  haksız da sayılmaz doğrusu.

  Kral adam, büyük oyuncu. Bir paçavraya dönüşse de kaliteli bir kumaştan usta işi bir terzi tarafından yapılmış şık ve dikkat çekici bir kıyafet olarak kalmaya devam edecektir. Efsanedir.
  11 ... serenity painted death
 • en son aldığınız iltifat

  16.
  Mutluluk gibisin; çok yalnız ama dokundukça mutlu eden.
  11 ... serenity painted death
 • istanbul

  4209.
  kaçmaya kalkışsan da varlığını asla unutamadığın, peşini bırakmayan ama çoğu kez onunlayken de rahat olamayacağın, herkesin aşık olduğu bir kadın gibi... ruyalar bile bu denli büyüleyici olamaz denilesi mekanlara açılan mutluluk kapısı; cennet ve cehennemin ortak bahçesi.
  8 ... serenity painted death
 • stajyerin kurumda ezilmesi

  5.
  (bkz: modern zaman kölesi)

  Böyle görüldüklerinden ötürü şaşırmıyoruz. Posasını çıkarana kadar suyunu sıkıp sömürülecek birer insan olarak düşünüyorlar. Ben çektim, biraz da yeni gelen çeksin zihniyetindeki çiğ insanların kötülüğü işte.
  8 ... serenity painted death
 • çevresi geniş yazarların daha çok oylanması

  8.
  çevresi yani götü/göbeği geniş yazarlardır. dolayısıyla çapı daha büyük olanlar avantajlıdır.

  zira;

  oylanma(karma falan) formülü= yazarın yarı çapı(yiyin gari!) x pi sayısı(3 alıyoruz) + gelen mesaj sayısı(çok zarf çok şans) / entari sayısıdır(kasmaya gerek yok).

  arandıkça(!) kazan, konuştukça artılan(?), bir boka yaramayan karmanla mutlu ol güzel insan.
  11 -1 ... serenity painted death
 • gitmek mi zor kalmak mı zor

  161.
  Gidip de kalamamak; hiçbir yerde, hiçbir kimsede. Zor.
  9 -1 ... serenity painted death
 • jeff buckley

  191.
  bazı insanlar vardır ölümleri gerçekten çok erkendir; yoklukları büyük bir eksikliktir. jeff de onlardan biridir işte. kayıptır... zaman makinesi olsa geçmişe dönülse ve mani olunabilse gidişine. "hey dream brother dur! nereye?.." böylesi güzel bir sese sahip böylesi güzel bir adam yerine başka bir can alınması mümkün olsa eğer nemrut suratlı taş kalpli tiplerden birinin yok olmasını istesek çok mu vicdansız oluruz?.. daha ne çok parça vardı bizi büyüleyeceği, hüzne boğacağı, bulutlardan aşağı sallayacağı. ne yazık ki bıraktığı eserlerle yetinmesini bilmek zorundayız. şerefine lilac wine zerk edip bünyeye, sarhoş olmaya devam!
  7 ... serenity painted death
 • yaran dolmuş diyalogları

  12.
  "Para üstünü almayan var mı?"

  "..."

  "para üstü diyorum!?"

  "!!!"

  "iyi düşünün, yok mu???"

  "???"

  "ulan tabi susarsınız, önce paraları yollayın da üstünü vereyim!!! ücreti vermeyenleri anlamıyorum sandınız değil mi!??? heheheheh..."
  14 -1 ... serenity painted death
 • kezban davranışları

  16.
  aylar sonra gördüğünüz ve aranızda arkadaşlık dışında hiçbir münasebetin olmadığı bir kızın karşılaşma anında tanımamazlıktan gelmesine karşın gece siz uyurken dengesizlikte sınır tanımayan mesajlar atması.

  "o gördüğüm sen miydin...."

  "Saçımı boyatıp kestirmiştim ama beni tanıdığını anladım, gözün sürekli üstümdeydi (; "

  "cvp yazmayacak msn????"

  "bundan sonra bana sakın mesaj atma sakın ve artık görüşmeyelim erkek arkadaşım çok kızar yoksa!!!!!"

  zaten bir şey yazmamış, neyin tatavasını yapıyor belli değil.
  17 ... serenity painted death
 • türk kızı

  11408.
  yaza yaza bitirilemeyen kızlar. kendisini yazmak ve kendisine yazmak... doyamıyorlar. Ki muhtemeldir, doyulmuyorlar. Memnuniyetle.
  7 -3 ... serenity painted death
 • garip telefon konuşmaları

  5.
  sabahın köründe başıma geldi. rehberimde kayıtlı olmayan tanımadığım bir numara aradı, uykulu uykulu açtım. sesi tanıdık gelmeyen bir kız konuşmaya başladı...

  "efendim?"

  "dün beni mi aradın?"(açar açmaz soru soran sorgu meleği mübarek. gerçi ses de cadoloz gibiydi.)

  "yo, aramadım..."(ulan kimsin sen diye sormayı bile unuttum, tam bir şapşallık!)

  "iyi... tamam..."(cevap bekler gibiydi.)

  "tamam."(işte olay burada kopar ve suratına çat diye kapatırım telefonu! sorgu sual yok. kimdi acaba diye düşünmek yok. zerre merak yok. resmen saçmalıkta sınır yok...)
  9 -2 ... serenity painted death
 • kadınları çekici yapan detaylar

  2602.
  zeka, bilgi ve görgü. çizgi roman, anime, animasyon ve bilim kurgu/fantastik zımbırtılarını sevmesi(!) çok sevmesi. bir de zarafet tabi. naiflik ve incelik. Mühim. Müzikten de anlıyorsa daha ne olsun?
  11 -3 ... serenity painted death
 • nerede o eski çizgi filmler

  28.
  Seninle beraber büyüyüp yaşlanmış olabilirler.

  nerede o eski çizgi filmler diye iç geçirilen listedeki çizgi filmler yıllar geçtikten sonra tekrar izlenmemeli. hele ki yeniden çekilmek gibi bir gereksizliğe hiç fırsat verilmemeli. zira büyük çoğunlukla hayal kırıklığı yaratıp aynı etkiyi veremeyebiliyor.

  bazı şeylerin anılarda kalması daha iyi sanki. hatıralar hatırlandıkça güzel. Ucuz bir parodi misali tekrar edilip canlandırılmaya çalışıldıkça değil.
  7 ... serenity painted death
 • koray avcı

  560.
  bir sabah uyandığımızda yunanistan'a ait olduğunu öğrensek, periler tarafından bir gecede itelense, fetöcü diye içeri tıkılsa, feto karşılığında abd tarafından deneyler yapılmak için alınsa ya da uzaylılar tarafından kaçırılsa... o berbat sesinden, dangoloz şarkılarından, üslupsuz, taklitçi yorumundan, bok çuvalından hallice duruşuna karşın arşa değen kibiriyle kendini beğenmişliğinden ve gerzek şiirimsilerinden kurtulmuş olsak.

  böyle bir şey gerçek olsa yurt çapında onlarca insan meydanlara inebilir, ağzına bir damla alkol sürmemiş olanlar kadeh kaldırabilir ve alnı secde görmemişler iki rekat namaz kılabilir.
  6 ... serenity painted death
 • yazarların merak ettiği şeyler

  42.
  uzun zamandır merak ettiğim bazı şeyler var. mesela, ölmeden evvel o film şeridini izlerken vay be ne güzel bir hayatım olmuş, naif, gösterişsiz ama güçlü bir filmin başrol oyuncusu gibiyim diyebilecek miyim; çocukken korkudan öldürdüğüm karıncalar cennete gitti mi; ilk kez öpüştüğüm kız şu an nerede; yıllar evvel arkadaşımla toprağa gömdüğümüz oyuncak arabalarımız hala aynı yerde mi; o arkadaşımın cenazesine gidemediğim annesi bana hakkını helal etmiş midir; bazı otobüs, vapur ve duraklara yazdığım saçma yazıları okuyup gülen olmuş mudur; ona seni seviyorum deseydim şu ankinden daha mı mutlu olacaktım; paralel evrendeki ben, beni merak ediyor mu; bir çocuğum olsa kendisinin dünyaya gelmesinde payım olduğu için benden nefret mi edecek; onu doğru yetiştirebilecek miyim; annesi şu an ne yapıyor ve ben onun kim olacağını çok kısa bir sürede öğrenebilecek miyim?..
  11 -1 ... serenity painted death
 • sözlük yazarlarının itirafları

  160384.
  uzun bir zaman önce çok da uzak olmayan bir galakside küçücük bir çocuk iken madonna ile maradona'yı evli zannediyordum. ikisi de çok meşhurdu, sürekli kendileri hakkında haberler yazılıyordu, isimleri de benzer olunca böyle bir kanıya varmıştım.

  kendimi çok zeki sanarak, maradona olanı erkek diye araya ra getirilmiş ve bir adet n harfi çıkarılmış, illa ki bir anlamı olmalı, bu Yabancı çiftlere özgü bir dil kuralı herhalde gibi saçma salak bir tespitte bulunmuştum.
  9 ... serenity painted death
 • uzayan sakallarla oynamak

  10.
  iyice uzamasıyla kontrolünüzün dışında gerçekleşmeye başlayan eylemdir. sonraları ilk günlerdeki kadar zevk almamaya başlarsınız ama istem dışı hareket eden elleriniz sürekli sakallarınıza doğru yönelir ve dakikalarca o haşır huşur sesin albenisi ile kendinizde gerçerken dışarıdan pek de hoş görünmemeye başlarsınız. Olayı daha da abartıp sakallara fön çekme işlemiyle keyif dozunu arttırırken kız arkadaşınız tarafından okşanarak sakallarla oynanmasına alıştıkça kendinizi kedilerin yerine koyup onları daha iyi anlarsınız.
  6 -1 ... serenity painted death
 • ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

  1618.
  hâlâ bir şeyler yazılıyorsa eski sevgiliye dair, ya unutulamadığının göstergesidir bu, ya da onun sizi unutamadığının.

  sevgiden yahut nefrettendir onca cümle. hedefleri başka yöne sapmıyor belli ki.

  edebi yönünüzü geliştirmenize vesile oluyorsa ne âlâ. ha yok, küfür dağarcığınızın sınırlarını zorlamanızın müsebbibi ise üzücü.

  acilen unut/tur/manın bir yolu bulunup bu sıkıntıdan bir an evvel kurtulmalı.
  6 ... serenity painted death
 • anın görüntüsü

  14372.
  anın görüntüsü

  Hangimiz daha sıcağız, Hangimiz daha mutlu? Hangimiz daha ayık, Hangimiz uykucu?
  31 -3 ... serenity painted death
 • yeni şeyler getiriyorum